Voor de heren van Van der Plas Makelaardij hebben we een reeks stijlvolle en functionele printmaterialen ontworpen. Van visitekaartjes tot een uitgebreide offertemap en een verkoopbrochure – alles straalt professionaliteit en betrouwbaarheid uit, precies zoals een makelaar dat nodig heeft.
Onze samenwerking verloopt altijd soepel en met regelmaat updaten we het drukwerk. Of het nu gaat om een frisse oplage van de visitekaartjes of een verbeterde versie van de verkoopbrochure, we zorgen ervoor dat alles up-to-date en perfect in lijn blijft met hun huisstijl.
Of je nu net met jouw onderneming begint of je bedrijf een flinke boost wilt geven, Studio Pixels & Dots staat voor je klaar. We denken met je mee, van het eerste idee tot de laatste pixel. Samen zorgen we voor een uitstraling die écht bij jou past en jouw doelgroep raakt.
Klaar om indruk te maken? Neem contact op en we gaan aan de slag.
© 2025 Studio Pixels & Dots | Privacybeleid | Algemene Voorwaarden